Smok Majesty Set

 

SMOK Alien 220W Elektronik Sigara

 

Smok Alien Ürün Tanıtım Açıklaması:

Smok Majesty Resin Seti İle Üretici Daha Fazla Güçle Fanlara İlham Vermek İstiyor, Aynı Zamanda Gelişmiş Konfora Sahip. Majesty Kitinizi Özelleştirmek İçin Dört Çekici Renk Varyantı Arasından Seçim Yapabilirsiniz. Bir Deneyim Oluşturmak İçin, Sadece Mükemmel Malzemeler Kullanılıyor, bu Yüzden bu Kit, Elinizde Olağanüstü olmakla kalmayıp, aynı zamanda çok yüksek kalitede hissediyor. İkisi de 100'den sıcak 315 ° C'ye kadar sıcaklık aralığı sayesinde sıcak ve soğuk bulutlar kolayca üretilir. Majesty Kitini şarj etmek için iki güçlü 18650 pil bulunuyor, böylece buhar bulutlarınızla olan eğlenceniz hiçbir zaman kesintiye uğramayacaktır.

Diğer modlarla gerekli uyumluluk için evrensel bir 510 ipliği sağlanmıştır. Sizi öncelikle emniyet altına alabilmek için SMOK, sıcaklık kontrolü, aşırı ısınma, derin deşarj veya aşırı voltaj gibi önemli koruma devrelerinde yerleşiktir - bu yüzden deneyimli kullanıcılar bile bu kiti kullanmaya karar verebilir.

TFV8 X-Baby, güçlü bulutların keyfini çıkarmanızı sağlamak için yeni kitiniz için seçildi. 4 ml'lik büyük bir dolum dolum deposu ile, herzaman daha uzun süre kullanmak için yeterli miktarda likit suyu bulursunuz. Popüler üst dolum sistemi sayesinde sıvı basitçe doldurulabilir. Kademesiz olarak ayarlanabilen üst hava akışı, ipek yumuşatılmasını, daha sıcak günler için serin keseyi sağlar. Delrin Damla İpucu sayesinde rahat çekim konforu pek göze çarpmayan dirençle garanti edilir.

Majesty Kit'inizle daha da keyifli hale getirmek için önceden kurulu Q2 0.2 ohm Çift Sarmal, ancak M2 0.25 ohm Çift Sarmal da bulunmaktadır. Subohm-vaping'in arkadaşları da bundan mutlaka mutludurlar. 3000 mAh'lik muazzam güç, herhangi bir zamanda mikro-USB kablosu ile şarj edilebilir.


Ürün Paketi İçeriği:
1 x Majesteleri Mod
1 x TFV8 X-Baby Tankı (4ml)
1 x V8 X-Baby Q2 Çekirdek (0.4Ω çift coiller) (önceden kurulu)
1 x V8 X-Baby T6 Çekirdeği (0,2Ω sekizli coiller)
1 x USB Kablosu
1 x Yedek Cam Tüpü
1 x Kullanım Kılavuzu
Yedek parçalar

 

Smok majesty Türkiye Satış Sitesi

 

Smok majesty Resmi Satış Sitesi

Smok majesty Fırsat Sitesi

 

Smok majesty Kit En ucuz

Smok majesty Kit Elektronik Sigara

 

Smok majesty Eskişehir

Smok majesty Kit Konya

 

 

Smok majesty Aydın

 

Smok majesty Denizli